10 C
Скопје

Tag : избегнале

Магазин Магазин слајдер Хороскоп

Тие би избегнале да платат било што: Ова се најголемите скржавци во зодијакот!

Слободен Печат
Сите познаваме барем една личност која секогаш го избегнува плаќањето на кафе или вечерата, бидејќи го заборавила паричникот или банкоматот токму сега ѝ ја проголтнал...