17.8 C
Скопје

Tag : италијанска фудбалска репрезентација

Спорт Фудбал

Манчини: Имаме одлична репрезентација, Италија може до финалето на ЕП!

Слободен печат
Италија го отвора Европското првенство во петок во 21.00 часот на „Олимпико“ стадионот во Рим против Турција во рамките од групата „А“. Составот на италијанскиот...