• ирина шајк

Ирина Шајк: Најдобриот пријател на татко ми ми држеше пиштол на главата

Познатата манекенка не сака да открива детали од приватниот живот, но сега направи исклучок. Таа прозборе за шокантното искуство кое ѝ се случило кога била мала.   View this post on Instagram   A post shared by irinashayk (@irinashayk) „Кога имав шест години нè ограбија. Ја отворив вратата од домот и налетав на тројца маскирани …

Ирина Шајк: Најдобриот пријател на татко ми ми држеше пиштол на главата Read More »