Tag : иџе стефановски

Останатo Спорт

Четврто место за Иџе во Италија

Слободен печат
Македонскиот возач Игор Стефановски Иџе го освои одличното четвртото место на трката за за ТЦР Италија. Иџе трката ја стартуваше од последната позиција поради технички...