Tag : хрвоје хорват

Ракомет Спорт

Хорват: Само фокусирани и со правилен став можеме да го елиминираме Вардар!

Слободен печат
Вардар ќе се обиде в сабота да обезбеди нов Фајнал-фор во регионалното натпреварување и ја одбрани предноста од првиот меч во Нашице (Хрватска) против Нексе...