Tag : хроматика

Магазин Магазин слајдер Сцена

Леjди Гага со камион го дистрибуираше новиот албум „Хроматика“ (ФОТО)

Слободен печат
Американската пејачка и актерка Леjди Гага (34) не престанува да ги изненадува своите обожаватели. Таа наместо да чека некој друг да ѝ го дистрибуира новиот...