Tag : хомер симпсон

Забава Магазин Спорт Фудбал

Интересно: Семејствата на Меси и на Џеко како семејството на Хомер Симпсон (ФОТО)

Слободен печат
Италијанскиот уметник Рино Русо со новиот цртеж ги воодушеви фановите на босанскиот фудбалер Един Џеко и неговото семејство. Тој го прикажа семејството Џеко како ликовите...
Еспресо Шоу биз

Серијата „Игра на престоли” беше и победник и губитник на наградите Еми (ВИДЕО)

Слободен печат
„Игра на престоли“ третпат по ред е прогласена за најдобра драмa, a имаше неверојатни 32 номинации. Наградата во категоријата комедија ја освои серијата „Скитник“, додека...