15.8 C
Скопје

Tag : Холивуд

Еспресо Останатo Спорт Шоу биз

Новак Ѓоковиќ има „двојник“ во Холивуд! (ФОТО)

Слободен печат
Познатиот американски продуцент Мајкл Енглер неодамна присуствуваше на една свеченост, каде беше фотографиран. Причината е интересна, милиони фанови коментираа дека Енглер многу личи на еден...
Еспресо Шоу биз

Нов скандал го стресе Холивуд: Анџелина Џоли го губи старателството над децата

Слободен печат
Актерката Анџелина Џоли се уште се бори да го задржи примарното старателство над своите деца со Бред Пит, иако тој бара подеднакво да бидат вклучени...
Еспресо Шоу биз

Хејли и се заканува на Селена! Манекенката повторно ја обзема љубомора

Слободен Печат
Љубовната драма помеѓу познатиот пејач Џастин Бибер, неговата сопруга, Хејли Балдвин (сега Бибер) и неговата поранешна девојка, пејачката Селена Гомез, никако да престане. Турбулентниот љубовен...
Еспресо Шоу биз

Блејк Лајвли дефинитивно е кралица на „тролањето“! Повторно му се одмазди на Рајан

Слободен Печат
Тие двајца се дефинитивно кралот и кралицата на интернетот, а и еден од омилените холивудски парови. Познатите актери Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс се познати...
Еспресо Шоу биз

Зошто Холивуд ЈА МРАЗИ Гвинет Палтроу? Бурни караници, мавање со помфрит…

Слободен печат
Омразата ја навлече и со неколку неумесни изјави во врска со здравата исхрана и животните навики, дека не им дозволува на децата да јадат супа...
Жена Магазин Филм и ТВ

ТАА не сакаше повеќе да МОЛЧИ: Мажите во Холивуд ЗАРАБОТУВААТ НЕКОЛКУ МИЛИОНИ ПОВЕЌЕ ОД ЖЕНИТЕ!

Слободен печат
Мишел Вилијамс на синоќешното доделување на Еми наградите во Лос Анџелес ја освои наградата за најдобра актерка во категоријата мини-серии или телевизиски филм. Признанието и...
Магазин Филм и ТВ

ОРИГИНАЛНАТА МАСКА на Дарт Вејдер на аукција во Лос Анџелес

Слободен печат
Насловот на аукцијата е „Иконите на Холивуд“ и се очекува вкупна продажба од 10 милиони долари...
Еспресо Шоу биз

Да признаев дека сум ГЕЈ никогаш немаше да станам актер (ФОТО)

Слободен печат
Холивудскиот актер Мет Бомер (41) од 2011 година е во брак со публицистот Симон Халсом (55) со кого има три деца, кои на свет дојдоа...
Еспресо Шоу биз

Леонардо на снимањето на „Once Upon A Time In Hollywood” имал сосема неочекувани барања

Слободен печат
Небичните барања на актерите за време на снимањето не се никаква новост, но Леонардо Ди Каприо имал едно сосема неочекувано на снимањето на филмот на...
Еспресо Шоу биз

Запознајте го актерот од Тетово кој има светска слава, но и часовник од 145 илјади евра!

Слободен печат
Блерим Дестани е актер со потекло од Тетово кој веќе постигнал светка слава со улоги во голем број познати филмови. Последната негова улога е во...