12.8 C
Скопје

Tag : химен

Магазин Магазин слајдер Сцена Филм и ТВ

Четириесет години по оригиналот: „Netflix“ со нова серија инспирирана од култниот анимиран филм – „Hi-Men“

Слободен печат
Нетфликс го објави првиот трејлер за новата верзија на култниот цртан филм Хи-мен, серијата Masters of the Universe: Revelation. Креаторите истакнаа дека нема да се...