20 C
Скопје

Tag : ХЕЦ „Козјак“

Вести Слајдер Хроника

Тешка сообраќајна несреќа на патот Скопје – ХЕЦ „Козјак“: Загина 23-годишно момче, неколкумина повредени

Слободен печат
Во сообраќајна несреќа што се случи вчеравечер на регионалниот пат Скопје – ХЕЦ „Козјак“ загина 23-годишно момче од Скопје, а со тешки телесни повреди се...