ВИДЕО: Што ли утна Сеферовиќ – имаше прекрасна шанса да ја урне Барса на „Камп Ноу“!

Во рамките од петтото коло во Лигата на шампионите во групата „Е“ без голови (0:0) на стадионот „Камп Ноу“ ремизираа екипите на Барселона и Бенфика. Со овој бод Португалците остануваат во игра за второто место кое води во нокаут-фазата, моментно на табелата Баерн Минхен кој е прв со 15 максимални бодови, следува Барселона со седум, …

ВИДЕО: Што ли утна Сеферовиќ – имаше прекрасна шанса да ја урне Барса на „Камп Ноу“! Read More »