-2 C
Скопје

Tag : хаким олајџувон

Кошарка Спорт

ВИДЕО: Јокиќ како Олајџувон, историска партија против Бруклин!

Слободен печат
Доцна синоќа во НБА лигата играчите на Денвер се поразени од составот на Бруклин со конечен резултат 122:116. Српскиот центар Никола Јокиќ беше блиску до...