20 C
Скопје

Tag : хакан сјорстранд

Спорт Фудбал

Швеѓаните открија: „Аферата Ибрахимовиќ“ го тресе светскиот фудбал!

Слободен печат
Златан Ибрахимовиќ е во голема неволја и му се заканува долготрајна суспензија, што автоматски може да значи крај на неговата голема кариера, како и астрономска...