ВИДЕО: Навивач во Италија удри новинарка по задник во програма во живо

По натпреварот помеѓу Емполи и Фиорентина кој се играше вчера вечерта, се случи инцидент во програма во живо кој ја крена Италија на нозе. Новинарката Грета Бекалја доживеа непројатност кога еден навивач ја удри по задникот и тоа додека се јавуваше во живо на ТВ за да ги подели впечатоците од натреварот. Таа сакаше да …

ВИДЕО: Навивач во Италија удри новинарка по задник во програма во живо Read More »