1 C
Скопје

Tag : градска болница пресметка

Вести Ви Препорачуваме Македонија

Д-р Арсенков: Полицијата спречи две групи да влезат во Градска болница и го заштити нашиот персонал!

Мирослава Бурнс
Двајца повредени граѓани со сопствени возила денеска околу 13 часот биле донесени во Градската болница во Скопје, откако претходно се пресметувле со огнено оружје. Благодарение...