20 C
Скопје

Tag : ГП Ново Село-Самуилово

Вести Македонија

Сообраќајка на патот ГП Ново Село – Самуилово, сообраќајот во прекин

Слободен печат
Сообраќајот на патниот правец граничен премин Ново село – Самуилово вечерва е во прекин поради сообраќајна незгода, информира Автомото сојузот на Македонија (АМСМ). Според информацијата...