Tag : горан јанковиќ

Вести Регион

ПОТРАГАТА ТРАЕЛА ТРИ ДЕНА: Уапсен мажот кој го изврши масакрот во Нови Сад!

Слободен печат
Припадниците на Министерството за надворешни работи во Нови Сад го уапсија Горан Јанковиќ, поради постоење на основа дека на 24 мај си ја убил сопругата...