2 C
Скопје

Tag : голема тениска тројка

Останатo Спорт

Бекер: Младите тенисери немаат м***ња за големи победи

Слободен печат
Новак Ѓоковиќ со триумфот на Австралија Опен ја продолкжи доминацијата на големата тениска тројка на најголемите турнири. Триумфот во Мелбурн беше 13. по ред триумф...