Tag : гача

Спорт Фудбал

Гача провоцира: Шкендија најдобриот клуб во Македонија??

Слободен печат
Не поминаа 24 часа од комплетирањето на трансферот на Бразилецот Фелипе во Шкендија, веднаш доаѓаат и провокаците од страна на најголемиот ривал. Гачевски на својот...