Tag : фудбалска репрезентација до 17 години

Фудбал

Фудбалските надежи по втор пат подобри од БиХ

Слободен печат
Нашата селекција предводена од селекторот Драги Канатларовски славеше со 3:1 на воведниот дуел во БиХ. На денешниот натпревар одигран на стадионот „Бабовац“, македонската репрезентација поведе...