формиран совет Archives - Слободен печат

Tag : формиран совет

Вести Македонија

Пендаровски го формирал новиот Совет за безбедност

Слободен печат
Претседателот Стево Пендаровски, во интервју за „360 Степени“ што ќе се емитува вечерва на ТВ Алсат, објавува дека го комплетирал составот на Советот за безбедност....