финска одбојкарска репрезентација Archives - Слободен печат

Tag : финска одбојкарска репрезентација

Останатo Спорт

Финците не ги потценуваат одбојкарите

Слободен печат
Одбојкарската репрезентација на Македонија утре (17.30 ч.) во Љубљана ќе дебитира на едно Европско првенство. Одбојкарите за прв противник ја имаат селекцијата на Финска во...