2 C
Скопје

Tag : федерико маркети

Спорт Фудбал

Работници во авто-перална му уништиле 300.000 евра вредното Ферари на фудбалер

Слободен печат
Голманот на италијанската репрезентација и на Џенова, Федерико Маркети збесна кога вработен во авто-перална му го врати скапоцениот „Ferari 812 Superfast“ вреди дури 335.000 евра....