Tag : фастав злин

Спорт Фудбал

Олимпија Љубљана ја тестира Шкендија пред ЛШ

Слободен печат
Шкендија освен што ќе тренира и преку пријателски натпревари ќе ја темпира формата пред новиот настап летово во квалификациите од Лигата на шампионите. На 23...