Tag : еу инфо центар

Вести Македонија Слајдер

Сообраќајка кај ЕУ инфо центар, автомобил удри во жардиниера

Слободен печат
На крстосницата пред ЕУ инфо центар, се случи сообраќајна несреќа, при што автомобил удри во жардиниерата, пренесува Независен. Полицијата моментално е на место на настанот,...