20 C
Скопје

Tag : ерик паскал

Кошарка Спорт

ВИДЕО: Лејкерси го надиграа Голден стејт за второ место на Западот!

Слободен печат
Лејкерси доцна синоќа во НБА лигата убедливо ги совладаа Вориорси со резултат 117:91 на домашен терен и така скокнаа на второто место на табелата во...