Кејт Мидлтон „немала енергија“ за да се зближи со Меган Маркл: Нова биографија открива детали за Кралското Семејство

Кралскиот фотограф Ендру Мортон напиша нови поглавја од неговата неавторизирана биографија посветена на кралското семејство и пред сè, контроверзната принцеза Меган Маркл, која е насловена „Меган: Холивудска Принцеза“, во кои открива детали за нејзиниот однос со Кејт Мидлтон и ги негира изјавите на Меган во интервјуто кај Опра. Фотографот кој во 1992 година ја напиша …

Кејт Мидлтон „немала енергија“ за да се зближи со Меган Маркл: Нова биографија открива детали за Кралското Семејство Read More »