Tag : емили ратајковски

Еспресо Шоу биз

Ратајковски провоцираше на премиерата на филмот: „Баталето го Харви!“ (ФОТО)

Слободен Печат
Доколку некоја манекенка знае како да направи скандал за кој долго ќе се зборува, тогаш тоа е Емили Ратајковски (28). Манекенката на премиерата на филмот...
Еспресо Мода Шоу биз

Девојки, имате храброст да облечете комбинизон како овој на Емили Ратајковски?

Слободен печат
Манекенката Емили Ратајковски обожава да ги радува своите следбеници со фотографии во провокативни изданија. Таа уште еднаш ја покажала својата совршена фигура во бел комбинезон...
Еспресо Шоу биз

Прекрасна глетка – Емили Ратајковски топлес на плажа (ФОТО)

Слободен печат
Емили Ратајковски повторно со изненадување за своите фанови кои ги има буквално од целата планета. Емили не би била Емили ако не објави провокативна фотка...
Еспресо Шоу биз

Емили Ратајковски потполно гола во својата дневна соба (ФОТО)

Слободен печат
Една од најпознатите манекенки во светот – Емили Ратајковски по кој знае по кој пат ги полуди своите 24 милиони обожаватели на социјалните мрежи. Таа...
Еспресо Мода

Емили Ратајковски покажа како се комбинираат фармерките и чизмите оваа есен (ФОТО)

Слободен печат
За Емили не може баш да се каже дека спаѓа во оние кои ги поместуваат границите и кои се предвесници на нови трендови, но секако...
Еспресо Шоу биз

Емили Ратајковски во црно и минијатурно бикини! Малку недостига да се види „забранетото“ (ФОТО)

Слободен печат
Очигледно за Емили Ратајковски било кој дел од годината е идеален за таа да облече бикини и да ја покаже својата идеална фигура. Таа и...
Еспресо Шоу биз

Емили Ратајковски се соблече по долна облека во супермаркет (ФОТО)

Слободен печат
Една од најпознатите манекенки во светот – Емили Ратајковски по кој знае кој пат ги „вознемири“ своите обожаватели на социјалните мрежи. Таа досега многупати објавила...
Еспресо Мода

Емили Ратајковски го носи „најжешкиот“ есенски тренд на најсекси начин

Слободен печат
Еден од „најжешките“ трендови за сезоната есен/зима 2019/20 е високите чизми да се носат над фармерки или над панталони. Ратајковски одбра впечатливи жолти чизми од...
Еспресо Шоу биз

Емили Ратајковски позираше без градник (ФОТО)

Слободен печат
Атрактивната манекенка Емили Ратајковски објави нова разголена фотографија на својот Инстаграм профил. На фотографијата која собра повеќе од 800.000 лајкови, манекенката позира топлес, а градите...