• Еквадор

Познати сите четвртфинални двојки на „Копа Америка“

Копа Америка ги доби најдобрите осум репрезентации кои ќе се борат за престижниот трофеј годинава. Тие се двете првопласирани од трите групи, како и две репрезентации кои завршија како третопласирани со подобар биланс од другите. ? ATENÇÃO!? Estes são os horários e os dias que serão jogados as quartas de final da @CONMEBOL #CopaAmerica. Fique …

Познати сите четвртфинални двојки на „Копа Америка“ Read More »