Tag : едер

Спорт Фудбал

Уште подобри како „златни“ резерви: Бејл, Тоти, Меси, Роналдо..(ВИДЕО)

Слободен печат
Во овој период луѓето ширум светот, вклучувајќи ги и спортистите се наоѓаат во домашна изолација, карантин поради пандемијата на коронавирусот. Во ова одлично видео погледнете...