Tag : докторите

Магазин Магазин слајдер Семејство

Гледањето порно филмови со партнерот е возбудливо, а докторите сега велат дека е и препорачливо!

Слободен печат
Ставовите кон порнографијата се менуваат секојдневно. Денес постои сосема нова низа филмови кои се фокусираат на женското задоволство, што досега беше редок исклучок, но полека...
Вести Македонија

Лекарската комора го осуди однесувањето на докторите од инфективното одделение во охридската болница

Лекарската комора соопшти дека нејзиниот Извршен одбор и Комисијата за етички и правни прашања вчера на вонредна седница расправале за етичкиот аспект на однесувањето на...
Здравје Магазин

Докторите откриваат дали коронавирусот може да се пренесе преку сексуален пат

Слободен печат
Иако не е докажано дека може, сепак треба да бидете внимателни… Пулмологот д-р Бранимир Несторовиќ зборуваше за тоа дали коронавирусот може да се пренесе преку...
Жена Магазин

Русинка родила бебе какво што се РАЃА ЕДНАШ во 625 милиони случаи – ДОКТОРИТЕ ВО НЕВЕРУВАЊЕ!

Слободен печат
Бебето е зачнато по природен пат, но не се развивало во матката, туку надвор од неа. Бебето го нарекле Вероника. Име кое значи „она што...
Здравје Магазин

Измешајте лук и млеко: Ефектот ги шокираше и докторите!

Слободен печат
Оваа смеса од лук и млеко, која прави чудо во вашиот организам… За оние кои имаат проблеми со астма, кардиоваскуларниот систем, зголемениот холестерол и импотенцијата,...