6 C
Скопје

Tag : дикенс

Забава Магазин

Последни желби: Наполеон сакал да го ишишаат

Слободен печат
Тестаментите кои ги оставаат познатите личности се интересни колку што се интересни и нивните животи. Ова се некои од нивните најнеобични желби. Мерилин Монро во...