6 C
Скопје

Tag : џорџе балашевиќ

Еспресо Шоу биз

Девојчето кое остана исто: На Оливера Балашевиќ годините не ѝ можат ништо (ФОТО)

Слободен печат
Сопругата на Ѓорѓе Балашевиќ, Оливера Балашевиќ, во април наполнила 60 години, но изгледа како годините да не ѝ можат ништо. Пред извесно време таа отвори...