15 C
Скопје

Tag : Џонатан Ледер

Магазин Магазин слајдер Сцена

Манекенката Емили Ратајковски ги објави фотографиите од ноќта кога тврди дека била сексуално нападната (ФОТО)

Васко Спасоски
Светски познатата убавица, манекенката и модел Емили Ратајковски (29) деновиве е во фокус на јавноста откако го обвини фотографот Џонатан Ледер дека сексуално ја нападнал...