18.8 C
Скопје

Tag : џеси тајлер фергусон

Магазин Магазин слајдер Сцена

Актерот Џеси Тајлер Фергусон од серијата „Modern Family“ боледува од рак: Морате редовно да одите на лекар

Слободен Печат
Актерот Џеси Тајлер Фергусон кој се прослави со улогата во серијата „Modern Family“, неодамна на лекарски преглед дознал дека има рак. За среќа, актерот на...