Tag : џенифер лопез

Забава Магазин

ИМААТ МИЛИЈАРДИ, РОДИТЕЛИТЕ ИМ СЕ МОЌНИ: Ова се најбогатите деца на светот

Слободен печат
На оваа листа се најдоа децата на Ким и Канје, на Џеј Ло и Марк Ентони и синовите на Бритни Спирс......
Еспресо Шоу биз

СО СЕБЕ НОСИ 230 КУФЕРИ: Џеј Ло за овој пат се подготвувала СО ГОДИНИ, а има и посебни услови

Слободен печат
Наводно, пејачката побарала рецепт за турски сутлијаш...
Еспресо Жена Магазин Убавина

И ТИЕ НЕ СЕ СОВРШЕНИ: Целулитот на познатите ѕвезди (ФОТО)

Слободен печат
Секојдневно сме преплавени со фотографии на познатите ѕвезди кои тие ги објавуваат на социјалните мрежи и на кои изгледаат совршено. Но во реалноста тие не...
Еспресо Слободна ТВ Шоу биз

Како ЏЕНИ ОД БРОНКС стана една од најплатените ѕвезди на денешницата? (ВИДЕО)

Слободен печат
На музичко-танцовата сцена е присутна од 1991 година......
Еспресо Шоу биз

Ќерката на Џенифер Лопез по стапките на родителите

Слободен печат
Наследничката на популарната Џеј Ло (49) и Марк Ентони (50) покажува дека веројатно ќе тргне по стапките на нејзините родители. На инстаграм-профилот Џенифер ставила снимка...
Еспресо Забава Шоу биз

Џенифер Лопез на удар на стриптизерката: Само јас ја знам вистината

Слободен печат
Џенифер Лопез (49) ќе ја гледаме во филмоt “Hustlers“, кој е сниман според вистинската приказна за стриптизерките кои одлучиле да ги ограбат своите богати клиенти...
Еспресо Шоу биз

Џеј Ло е секси и кога игра дома по тренерки (ВИДЕО)

Слободен печат
Џенифер Лопез и во тренерки, боса по дома успеа да ги магепса нејзините фанови со своето џускање. За само неколку часа видеото кое го објави...
Еспресо Убавина

Џеј Ло открива правила што мора да ги следи секоја вистинска дама

Слободен печат
Џенифер Лопез и во петтата деценија од својот живот изгледа феноменално, а според некои и подобро отколку во своите помлади години. Таа за магазинот „Ин...