4 C
Скопје

Tag : џенифер лопез

Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО | Модните комбинации на инаугурацијата: Џил Бајден во симболична боја, а Лејди Гага и Џеј Ло повторно во изданија што ќе се памтат

Слободен печат
На свечената инаугурација на 46. американски претседател Џо Бајден во Вашингтон, иако не онака како што би било во нормални услови без пандемија, сепак беше...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Криси Тајген и Џон Леџенд танцуваат на улица: Ѕвездите ја слават инаугурацијата на Џо Бајден

Слободен Печат
Криси Тајген и Џон Леџенд танцуваа на улица а други ѕвезди кои ја славеа инаугурацијата на Џо Бајден се и Лејди Гага, Џенифер Лопез и...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Џенифер Лопез објави снимка без шминка за да докаже дека не користи ботокс, обожавателите се скептични

Слободен Печат
Актерката и пејачка Џенифер Лопез неодамна на социјалните мрежи ја откри тајната на нејзината младешка кожа, но како да не успеа да ги убеди своите...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Бен Афлек се сеќава на врската со Лопез: Луѓето беа толку злобни кон неа

Слободен Печат
Актерот Бен Афлик прозборе за периодот кога луѓето имале само негативни коментари за неговата тогашна девојка Џенифер Лопез. Афлик беше гостин на подкастот на „The...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Џенифер Лопез ги носи имињата на нејзините деца на задниот дел од нејзините хеланки

Слободен Печат
Џенифер Лопез изгледа подобрo од кога и да е. Дури и кога се појавува во секојневни лежерни изденија. Но со последното појавување во јавноста навистина...
Магазин Магазин слајдер Сцена

Годините не и можат ништо: Џенифер Лопез на 51 изгледа совршено во бикини

Слободен печат
Кога станува збор за изгледот и енергијата на Џенифер Лопез, ретко се случува некој да искоментира нешто негативно. 51-годишната пејачка на својот инстаграм – профил...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ФОТО: Џенифер Лопез се прошета во проѕирни хеланки

Слободен печат
Популарната пејачка и актерка Џенифер Лопез беше уловена папарацо фотографите како се враќа од тренинг, во проѕирни хеланки под кои може да се види нејзината...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Џенифер Лопез ја избриша шминката пред своите обожаватели

Слободен Печат
Џенифер Лопез ја започна новата година на многу искрен начин. Пејачката во саботата сподели видео на својот инстаграм – профил и ги воодушеви своите обожаватели....
Магазин Магазин слајдер Сцена

Џенифер Лопез со солзи во очите влезе во 2021 година

Слободен печат
Латино дивата Џенифер Лопез настапи на „Тајмс сквер“ во Њујорк на дочекот на новата 2021 година. „Годината ја започнав со најголемиот настап на мојот живот...
Магазин Магазин слајдер Сцена

ВИДЕО: Кога Џенифер Лопез ќе ја украси елката настанува вистинска новогодишна магија!

Слободен печат
Џенифер Лопез беше вредна, па така со помош на своите пријатели и семејството ја накити елката за претстојните празниците, Божиќ и Нова година. Латино дивата...