18 C
Скопје

Tag : џенифер лопез

Еспресо Шоу биз

Се појави интервју од 1998 година: Џенифер Лопез БЕСРАМНО ги коментира колешките

Слободен печат
Џенифер Лопез ја носи титулата на една од најуспешните жени во светот, што го мотивирало уредникот на „Мувилајн“ да пронајде едно интервју кое познатата глумица...
Магазин Филм и ТВ

Во Малезија забранет новиот филм со Џенифер Лопез

Слободен печат
Одборот за цензура во Mалезија одлучил дека „Hustler“, новиот филм со Џенифер Лопез во главната улога не е „прикладен за јавно прикажување“. Филмот е забранет...
Жена Магазин Филм и ТВ

Ги ДРОГИРАЛЕ богаташите, па им КРАДЕЛЕ купишта пари: Приказната на контроверзната стриптизерка што ја глуми Џеј Ло

Слободен печат
Џенифер Лопез во филмот „Хастлерс“ ја глуми контроверзната стриптизерка Рамона, а ова е приказната на Саманта Барбаш, бившата стриптизерка чија раскалашано минато ги инспирирало творците...
Еспресо Шоу биз

Џенифер Лопез растури со танцот околу шипката: Погледнете како се подготвувала (ВИДЕО)

Слободен печат
Џенифер Лопез кариерата ја започнала како танчерка во 1991 година кога играла за тогаш популарниот бенд „New Kids On The Block“, а соработувала и со...
Некатегоризирано

Јаде само ЧИСТА ХРАНА: Еве како се храни Џенифер Лопез, храната и дава енергија, а не дебелее.

Слободен печат
Џенифер Лопез изгледа сè подобро и подобро, а сето тоа поради посебниот начин на исхрана кој се заснова на едноставно правило, јаде храна што не...
Еспресо Шоу биз

Џенифер Лопез во елемент: Сакала да ги истакне мускулите, а ги покажала ГАЌИЧКИТЕ (ФОТО)

Слободен печат
Џенифер Лопез (50) со свршеникот Алекс Родригез (44), дошла на роденден на светската кошаркарска ѕвезда Меџик Џонсон (60). Лопез повторно се облекла провокативно. Со коса...
Еспресо Мода Шоу биз

Изгледа како да ја растргнувале кучиња: Џеј Ло се прошета во тренерка која треба да се забрани (ФОТО)

Васко Спасоски
Без оглед дали се работи за стајлинг за црвен килим или за обична прошетка, Џенифер Лопез секогаш привлекува погледи со своите комбинации… Овој пат таа...
Забава Магазин

ИМААТ МИЛИЈАРДИ, РОДИТЕЛИТЕ ИМ СЕ МОЌНИ: Ова се најбогатите деца на светот

Слободен печат
На оваа листа се најдоа децата на Ким и Канје, на Џеј Ло и Марк Ентони и синовите на Бритни Спирс......
Еспресо Шоу биз

СО СЕБЕ НОСИ 230 КУФЕРИ: Џеј Ло за овој пат се подготвувала СО ГОДИНИ, а има и посебни услови

Слободен печат
Наводно, пејачката побарала рецепт за турски сутлијаш...