Tag : џејмс ворти

Кошарка Спорт

„ЛЕТЕЧКИОТ“ МАЈКЛ: Џордан ја избра најдобрата петорка на сите времиња! (ФОТО)

Слободен печат
Поранешниот НБА кошаркар Мајкл Џордан ја избра најдобрата петорка на сите времиња. Секако немаше потреби да биде скромен, тој секако би бил меѓу најдобрите во...