Tag : џастин робинсон

Кошарка Спорт

Син на НБА легенда ќе игра во АБА лигата

Слободен печат
Црногорскиот тим Морнар сериозно се засилува за наредната сезона во која го очекува настап во ФИБА Еврокупот, но и има и големи нескриени амбиции во...
MacedonianAlbanian