Tag : дејли мејлч

Спорт Фудбал

ОСТАНАА 48 ЧАСА: Да, Кутињо оди на позајмица, но каде?

Слободен печат
Останаа уште 48 часа до крајот на преодниот рок, Тотенхем го гледа како можна замена за Кристиан Ериксен кој што е посакуван од Манчестер јунајтед....