Tag : Да бидеме хумани

Магазин Македонија

Македонскиот камионџија во САД повторно ќе ви ги стопли срцата (ВИДЕО)

Слободен печат.
Откако минатата година се облече како Дедо Мраз и на скопските улици делеше новогодишни пакетчиња на бездомниците, влогерот со автентичен хумор, Дарко Јефремов ги освои срцата...