24 C
Скопје

Tag : црна комбинација

Забава Магазин

Блејк Лајвли како божица излезена од златната доба на Холивуд! (ФОТО)

Слободен печат
Олицетворение на гламурот на стариот Холивуд беше Блејк Лајвли на свечената проекција на филмот „The Rhythm Section” во Њујорк. View this post on Instagram ‘The...