4 C
Скопје

Tag : член на организирана криминална група

Вести Регион

Во Шпанија „падна“ црногорскиот наркобос од Котор

Слободен печат
Денес во Шпанија е уапсен Васо Перовиќ (49) од Црна Гора, кој според оперативните информации на полицијата е наведен како член на организирана криминална група...