• чини

Деталите за разводот на Адел ќе останат тајна, а прекинот на бракот ќе чини многу

Пејачката Адел и нејзиниот сопруг Симон Конецки, како што е познато, минатата годишна решија да се разведат. Музичката ѕвезда се одлучила на еден чекор, а тоа е да упати барање до судот во Лос Анџелес деталите од нивниот развод да останат во тајност. Оваа правна установа и излегла во пресрет на пејачката и ѝ го …

Деталите за разводот на Адел ќе останат тајна, а прекинот на бракот ќе чини многу Read More »