Tag : бујра османи

Вести Македонија

Османи: Државата има потреба од институција за гонење висок криминал

Слободен печат
ДУИ на лидерската средба во петок ќе го застапува ставот дека на државата ѝ е потребна институција за борба против корупција на високо ниво во...