Tag : брнабич

Вести Регион Слајдер

Со свирежи и пцости дочекани Брнабиќ и Лончар во Нови Пазар, лекарите им завртеа грб (ВИДЕО)

Слободен печат
Здравствените работници од болницата во Нови Пазар во знак на протест ѝ завртеа грб на премиерката Ана Брнабиќ која заедно со министерот за здравство Златибор...