Тони Брекстон објави селфи, луѓето не можат да поверуваат како изгледа во бикини на 52 години (ФОТО)

Пејачката Тони Брекстон откри како е подготвена на летото, а нејзините фанови не можат да веруваат како таа изгледа на 52 години. „Плажите се отворени и моето тело е подготвено… Но премногу сум уплашена да одам. Се уште има коронавирус. Останете сигурни!“, напиша 53 годишната седумкратна добитничка на Греми покрај фотографијата во црното бикини. Многу …

Тони Брекстон објави селфи, луѓето не можат да поверуваат како изгледа во бикини на 52 години (ФОТО) Read More »