13 C
Скопје

Tag : божидар барлаковски

Вести Македонија Слајдер

ВИДЕО | Барлакоски: Радев нема ингеренции за испраќање на служби, тоа е чист ПР потег со предизборна цел

Слободен печат
Потегот кој го направи бугарскиот претседател Румен Радев е ништо друго освен предизборна кампања. Колку што јас го познавам бугарскиот систем таквите служби се потчинети...