Tag : Бојана Родиќ

Еспресо Шоу биз

Синот на Лепа Брена во врска со балдската на Вељко Ражнатовиќ! (ФОТО)

Слободен печат
Стефан Живојиновиќ, синот на Лепа Брена, веќе четири месеци е во љубовна врска со Бојана Родиќ, инаку сестра на Богдана Родиќ, која пред две недели...